Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Johan Bergsten (S)

Kontaktinformation

E-post:
johan.bergsten@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2022-01-01 2022-12-31