Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Asgerali Hassanali (S)

Kontaktinformation

E-post:
asgerali.hassanali@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och ungdomsnämnd Ledamot 2022-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31