Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Lars Arnbom (SD)

Kontaktinformation

E-post:
lars.arnbom@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2022-01-01 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31