Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Ahmad Saberi (M)

Kontaktinformation

E-post:
ahmad.saberi@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och trafiknämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31