Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Lars-Göran Mellberg (L)

Kontaktinformation

E-post:
lars-goran.mellberg@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31