Gunilla Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
gunilla.johansson@sigtuna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förtroenderåd socialpsykiatrin Ledamot 2021-01-14 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19
Äldre- och omsorgsnämnd 2:e vice ordförande 2021-01-01 - 2021-12-31