Karolina Holst (M)

Kontaktinformation

E-post:
karolina.holst@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-12-17 - 2022-10-19
Kultur- och fritidsnämnd Vice ordförande 2021-01-01 - 2021-12-31