Robin Walian (S)

Kontaktinformation

E-post:
robin.walian@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14