Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Johan Bergsten (S)

Kontaktinformation

E-post:
johan.bergsten@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31