Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Anja Nyman (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ledamot 2018-02-02 - 2018-12-31
Nämndemän Nämndeman 2018-02-02 - 2019-12-31
Pensionärsråd Ledamot 2015-02-20 - 2018-12-31
Tillgänglighetsråd Ledamot 2015-02-20 - 2018-12-31