Bengt Hellström (KD)

Kontaktinformation

Telefon:
076-8286060 (mobil)

E-post:
bengt.hellstrom@sigtuna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-30 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19
Kommunstyrelsens Agenda 2030-utskott Ledamot 2021-01-18 - 2022-10-31
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31