Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Johan Henrikson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
073-3458902 (mobil)

Postadress:
Skörsta 124 195 92 Märsta
(bostad)

E-post:
johan.henrikson@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19