Gun Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
gun.eriksson@sigtuna.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd 2:e vice ordförande 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19
Kommunstyrelsens Agenda 2030-utskott Ledamot 2021-01-18 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-10-25 - 2022-10-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31
Vigselförrättare Vigselförrättare 2019-01-01 -