Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Rodrigo Luna (L)

Kontaktinformation

E-post:
rodrigo.luna@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31