Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Mårten Fintling (M)

Kontaktinformation

E-post:
marten.fintling@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14