Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Sören Sundh (SD)

Kontaktinformation

E-post:
soren.sundh@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och trafiknämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-18 - 2022-10-19