Karolina Windefalk (MP)

Kontaktinformation

E-post:
karolina.windefalk@sigtuna.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledarna i kommunfullmäktige Gruppledare 2018-10-15 - 2022-10-14
Individ- och familjeomsorgsnämnd Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-18 - 2022-10-19
Kommunstyrelsens Agenda 2030-utskott Ersättare 2021-01-18 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Adjungerad ledamot 2021-01-18 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens samhällsbyggnadsutskott Ersättare 2021-01-18 - 2022-10-31