Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Kerstin Eriksson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
kerstin.eriksson@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjeomsorgsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14