Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Ali Syed Muhammad (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ersättare 2015-09-18 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-05-17 - 2018-10-31
Tillgänglighetsråd Ersättare 2015-02-20 - 2018-12-31