Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Gunilla Blidborg (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämndemän Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Pensionärsråd Ledamot 2015-02-20 - 2018-12-31
Äldre- och omsorgsnämnd Ersättare 2015-06-17 - 2018-12-31