Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Peter Nilsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
peter.nilsson@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31