Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Lena Lindgren-Ljungberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
lena.lindgren-ljungberg@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och trafiknämnd Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31