Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Markus Andreassen (V)

Kontaktinformation

E-post:
markus.andreassen@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14