Veronica Ytterberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
veronica.ytterberg@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31