Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Cecilia Öhman (SfS)

Kontaktinformation

E-post:
cecilia.ohman@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14