Vibeke Eriksson (M)

Kontaktinformation

E-post:
vibeke.eriksson@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31