Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Ramo Hajdarovic (S)

Kontaktinformation

Telefon:
076-2018920 (mobil)

E-post:
ramo.hajdarovic@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14