Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Rosanna Ternborg (SD)

Kontaktinformation

E-post:
rosanna.ternborg@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-02-13 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19