Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Lennart Eriksson (M)

Kontaktinformation

E-post:
lennart.eriksson@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-02-11 - 2022-10-14
Äldre- och omsorgsnämnd Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31