Maria Kostic (KD)

Kontaktinformation

E-post:
maria.kostic@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-07-07 - 2022-10-14