Tommy Olofsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.olofsson@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-12 - 2022-10-14
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31