Lina Wendelsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31