Åsa Halén (M)

Kontaktinformation

E-post:
asa.halen@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjeomsorgsnämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-06-18 - 2023-12-31