Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Jimmy Mårtensson (S)

Kontaktinformation

E-post:
jimmy.martensson@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-20 2026-10-19
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ersättare 2022-04-29 2022-12-31