Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Lars-Göran Mellberg (L)

Kontaktinformation

E-post:
lars-goran.mellberg@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-04-20 - 2022-10-14
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Vice ordförande 2022-01-01 - 2022-12-31