Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Carina Henriksson Pearce (S)

Kontaktinformation

E-post:
carina.henriksson-pearce@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden 2:e vice ordförande 2022-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-01-14 - 2022-10-14