Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Ann-Kristin Landenmark (KD)

Kontaktinformation

E-post:
anki.landenmark@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Utbildnings- och arbetsmarknadsnämnd Ledamot 2022-01-01 2022-12-31