Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Mona Jansson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
mona.jansson@sigtuna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och ungdomsnämnd Ersättare 2022-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-20 2026-10-19
Äldre- och omsorgsnämnd Ersättare 2022-01-01 2022-12-31