Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Rolando Rosales (S)

Kontaktinformation

E-post:
rolando.rosales@sigtuna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-07-02 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-18 - 2022-10-19
Kultur- och fritidsnämnd 2:e vice ordförande 2022-01-01 - 2022-12-31