Förtroendevalda i Sigtuna kommun

Veronica Asklund Fridell (M)

Kontaktinformation

E-post:
veronika.asklund-fridell@sigtuna.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Individ- och familjeomsorgsnämnd Ledamot 2022-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14